Warning: Declaration of DT_Mega_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data02/virt71801/domeenid/www.mkik.ee/htdocs/wp-content/themes/ticketbox/includes/walker.php on line 272
MKIK Live: Ivi Rausi & Robert Rebane – Maardu Kultuuri- ja Infokeskus
Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

MKIK Live: Ivi Rausi & Robert Rebane

18 juuni 2020 16:00 Maardu Vaba Aja Keskus (Keemikute 12b)

Maardu Kultuuri- ja Infokeskuse online kontsert.

Esinevad Ivi Rausi (vokaal) ja Robert Rebane (akordion, basskitarr).

Jälgige meie otseülekannet siin:
https://www.facebook.com/maardukultuur/

Kaks muusikut, kellele meeldib avastada, ja kes usuvad, et lihtsuses peitub ilu. Duo on justkui loodud selleks, et avada uks muusika võlumaailma ja hulkuda selle mitmekesisuses. Igal lool on oma kordumatu sõnum, kus jääb alati ruumi vabadusele tunda ja kogeda midagi uut!

Ivi Rausi on jazzlaulja, kes on tulvil kontraste. Tema muusika viib kuulaja värvikirevasse maailma, kus tuleb valmis olla kõigeks. Ivi Rausit kui muusikut iseloomustab julgus katsetada, mõelda väljaspool raame ja mitte kõndida mööda sissetallatud radu. Ta usub, et iga muusik, kellel on idee ja sõnum, on ainulaadne ja kordumatu.

Robert Rebane alustas oma muusikuteed akordionistina Nõmme Muusikakoolis ja Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis Olivia Kalluste ja Tiit Kalluste õpilasena. Ta on saavutanud häid tulemusi mitmetel omaloomingulistel konkurssidel. Akordioni kõrvalt hakkas
ta iseseisvalt õppima ka klaverit ja kitarri. 2019. aastal lõpetas Robert Amsterdami Konservatooriumi jazz-osakonna hoopis basskitarri erialal. Ta tegutseb koosseisudes nagu De Jong/Rebane/Kantonen Trio(NL/FIN/EST), Tobias Tammearu Trio, Pennar & Friends, Puhkuseloomad ja Pillikud.

Detailid

Kuupäev:
juuni 18
Aeg:
4:00 p.l.

Toimumiskoht

Maardu Vaba Aja Keskus (Keemikute 12b)
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?